Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 416

31 Maj 19:53 ,

Mercedes.310.Dizel.Me Uls.Ne Aksion.

1 999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 18:49 ,

mercedes benz 416cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 13:56 ,

Sprinter

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Nën 17:38 ,

Mercedes Dizel.Viti.98.Me Klim Me Uls Ne Aksion.

9 299 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 15:23 ,

Shitet sprinteri me dopell guma

4 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 11:18 ,

Mercedes spriter 416

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Sht 18:29 ,

shitet kamioneta ose ndrrohet me naj kerr

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 12:54 ,

kombi mercedes benz

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 19:42 ,

Shitet kamjoneta mercedes sprinter 413 cdi

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 09:47 ,

Mercedes-Benz 211 cdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 09:12 ,

Shitet Minibus 410-Dme Super-Gjendje

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Nën 17:14 ,

Shitet Minibus 410-Dme

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Tet 10:34 ,

Sprinter

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Sht 00:50 ,

Sprinter

6 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 15:45 ,

Mercedes

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 20:31 ,

416cdi

7 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 18:03 ,

Kamjon net

1 850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 19:48 ,

Sprinter

130 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Jan 14:37 ,

Mercedes-benz

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 22:20 ,

Mercedes Benz

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Korr 17:22 ,

Shitet sprinteri

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:02 ,

Ushit flm merrjep shmercedes sprinter 412D u shit

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 12:19 ,

Mercedes benz

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 20:39 ,

Shlep Mercedes

11 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 13:26 ,

Mercedes 409D

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 16:20 ,

shes sprinterin 416

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim