Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 420

Sot 05:39 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS KESH

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 00:27 ,

cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 17:22 ,

Mercdes ML 420

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 23:50 ,

Mercedes xhip

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 19:07 ,

Shes kobin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 18:58 ,

Shes kobin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 18:58 ,

Shes kobin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 14:41 ,

Shes kobin ne gjedje te rregull

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 10:48 ,

Mercedes Benz 4.2 CDI gjitha serviset ekryme

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 15:43 ,

Mercedes ML 420 cdi

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 15:29 ,

Mercedes Benz ML 420 tabela t Gjermanis

140 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:39 ,

Mercedes Gl 420 4matic

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 22:53 ,

Shes urgjent urgjent

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 19:46 ,

MERCEDES. S 450 V8. “LONG VERSION” nga zvicra

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 11:25 ,

mjalt per sterilitet

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 10:55 ,

Wacker papuqe

4 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 12:14 ,

Mercedes ML 4.2 AMG

28 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim