Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 450

16 Dhj 22:55 ,

Ushitt

99 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Nën 21:56 ,

Mercedes benz

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 20:05 ,

XBOX 360

130 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 15:09 ,

Shes maqinën me 3Pjesë Perfekte Me AVULL Lirë

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 20:06 ,

fellne me goma per mercedes

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 20:25 ,

Installim i Ujit Kanalizimit dhe Ventillimit

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 16:43 ,

Mercedes -10

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim