Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 560

06 Gush 16:52 ,

Fellga 18 col Golf 7-6-5 Pasat Audi Mercedes etj .

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 11:32 ,

Shitet autobusi

7 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 21:42 ,

Daimler Benz

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim