Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 600

14 Jan 18:42 ,

Busi

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 21:46 ,

shitet busi

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 22:01 ,

She mercedes 612 kamion info 044155207

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 21:23 ,

mercedes benz

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 20:49 ,

shitet

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Qer 18:18 ,

Bejm transportin me kombi bus

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 11:48 ,

Mercedes 609

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 21:31 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 18:19 ,

Smart

30 Gush 16:13 ,

Shes fellnet 16

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 17:59 ,

FELLNE

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 14:37 ,

Shitet Mercedes Sllon SEL 600

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 19:53 ,

kamion mercedes

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Mar 19:36 ,

Smarti ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 17:15 ,

Smart Okazion

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Tet 19:18 ,

Mercedes Vito 2.3 dizell i thjesht 3450

3 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 13:27 ,

Kombi per pasagjer

1 700 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Mar 15:13 ,

Kamion

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 04:04 ,

SHES BUSIN 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 19:08 ,

Shitet kombi

1 700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Gush 13:22 ,

Mercedes

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 11:38 ,

-SHITET- Kamion Mercedes 608

1 800 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 17:03 ,

Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 01:02 ,

Mercedes 600 -00

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 16:39 ,

Mercedes 408

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Mar 17:04 ,

Shitet mercedesi 207

800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim