Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | A 150

07 Gush 10:07 ,

Shitet Mercedes A Class 2009 nga CH - Automatik

6 750 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Qer 20:33 ,

Mercedes A150

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:40 ,

shitet

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Tet 19:44 ,

U SHIT NGA AUTO SALLON PULI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 21:55 ,

shitet mercedesi & shkoda

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 19:40 ,

Shes a class manual 1.5 benzin 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Korr 11:59 ,

Shes a class 1.5 benzin 2006 manual

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Korr 16:15 ,

Mercedes A150, Automatik

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 14:53 ,

mersedes

17 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 22:42 ,

Mercedes Benz A150

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 16:42 ,

Mercedes Benz A150

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 10:59 ,

Mercedes A Clas 1.5 Cdi 2015

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 17:55 ,

Mercedes A150 benzin

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 01:35 ,

Shitet Mercedes A class 150

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 10:05 ,

Mercedes Benz Cdi A150

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Dhj 18:03 ,

Mercedes - Benz , A - 150

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Nën 19:47 ,

Mercedes Benz A 150

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 17:07 ,

Mercedes A150

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 18:56 ,

MERCEDES-BENZ A-Class 1.4 RKS I QLAJMERUAR

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 16:37 ,

Mercedes A150 Shitet dhe nderrohet

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 15:12 ,

Shitet Mercedes A Class

5 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Sht 13:13 ,

shes urgjent veturen

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 11:07 ,

Mercedes A 150 -09

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 10:44 ,

Mercedes A - Class

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Tet 16:23 ,

Rimorki

950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim