Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | A 220

Dje 08:46 ,

Mercedes Benz Akllas A180 Cdi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 19:23 ,

Shitet marcedes sipas marrveshjes

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Korr 07:56 ,

Shes

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 01:54 ,

Shitet

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Shk 20:56 ,

Mercedes Vita 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Jan 10:57 ,

Mersedes a220

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Jan 21:04 ,

Mersedes a220

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Sht 20:25 ,

Shes veturen urgjent

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 08:18 ,

Shes Mercedes Benz A220 AMG Line

18 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Nën 01:52 ,

SHITET URGJENT

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 19:38 ,

Mercedes benz Vaneo CDI 1.7 Dizell

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim