Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | A 45 AMG

23 Maj 19:56 ,

Shiten fellne

700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 20:04 ,

Mercedes-AMG 176

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 10:32 ,

Mercedes-AMG 176amg

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 21:00 ,

Shitet sprinteri 213 cdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 22:45 ,

mercedes benz

24 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 21:56 ,

Shitet sprinteri 313 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 01:38 ,

Shitet dhe ndrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 14:21 ,

GOMA

20 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Jan 18:50 ,

AMG

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim