Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | AMG GT

12 Mar 16:59 ,

Bicikleta per Femi

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 14:58 ,

banesa ne qender urgent

195 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 15:13 ,

Autohouse Agimi Blejm Vetura te pa Doganuara

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 17:40 ,

makin per ibercuk

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Tet 23:21 ,

Vetiru antike

12 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Tet 12:08 ,

DEKARBONIZIM I VETURAVE ME HIDROGJEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 19:10 ,

Shiten fellnet

550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Korr 00:30 ,

Mercedes-benz

1 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 10:34 ,

mercedes benz 209

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 09:28 ,

Mercedes 312D Minibus

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 00:33 ,

Mercedes sprinter 313

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 17:18 ,

Mercedes benz 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Gush 17:00 ,

Gjip

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gush 20:30 ,

PASTRIM GJENERAL TE VETURAV ETJ

30 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Korr 06:52 ,

Mercedes 207D

750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Jan 15:24 ,

mercedes benz MB100D

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Gush 10:48 ,

Shitet kamioni

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 15:08 ,

Mercedes_Benz

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 14:52 ,

Mercedes AMG GT -03

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 16:33 ,

fellne me goma

390 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 17:36 ,

Fellne 20 inch

450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim