Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | AMG GT S

25 Shk 10:42 ,

Mercedes

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 08:58 ,

shes mercedes a cllas

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 15:11 ,

MERCEDES AMG

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Korr 11:19 ,

mini buss ne krejt kosoven

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 18:05 ,

Shitet

120 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Pri 08:17 ,

Shes mercedesin

43 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
31 Mar 22:05 ,

Fellne 17coll

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 08:36 ,

Shitet Sony 3

145 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 22:10 ,

u shit nga baba prishtine flm merrjep

499 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Nën 23:08 ,

Shitet Mercedes Benz Sprinter

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 18:48 ,

Nike Zoom nr.41

35 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 02:57 ,

Urgjent

45 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim