Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | B 150

23 Maj 22:06 ,

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 16:03 ,

Shes Veturen

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 21:02 ,

Shitet ose ndrrohet kombi mercedes

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 21:05 ,

2007 Mercedes B150

4 995 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Tet 12:57 ,

Minibus Mercedes Benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 20:47 ,

Mercedes B 150 dizel

100 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Tet 10:30 ,

shes em B100 ngjedje teper te mir

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 15:17 ,

U SHITT FLM MERRJEP Mercedes b 150 07

5 555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim