Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | B 160

04 Nën 17:11 ,

Mercedes B160 CDI

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 17:12 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim