Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | B 170

26 Maj 19:07 ,

Mercedes b170 2007 automatik

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 11:51 ,

Pjes per Mercedes-Benz B170 benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 16:09 ,

Shes B clas benzin sapo ardhur ne kosove

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 09:50 ,

Mercedes-benz B170

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 15:31 ,

Mercedes Benz (B 170 NGT)

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 16:23 ,

Mercedes B170 viti 2008

4 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 18:13 ,

Kombi mercedes 308d

3 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 20:55 ,

Shes mercedesin

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Dhj 15:00 ,

Rexton

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 00:31 ,

Mercedes

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 12:21 ,

Mercedes-Benz B-170

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 19:39 ,

Mercedes-benz A170

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 15:59 ,

A-class

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 16:41 ,

Mercedes benz vaneo 1.7 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 13:53 ,

Mercedes A170 -03

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim