Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | B 220

16 Qer 08:38 ,

Anlaser Mercedes A classe 169 dhe B classe 245

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Maj 21:04 ,

Mercedes C220 CDI

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:38 ,

Shes mercedes BClas 2.2 CDI

155 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Shk 20:19 ,

Mercedes b class

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 12:50 ,

KOMPANIA E PASTRIMIT

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Jan 17:25 ,

shes mercedes 2.2 ne gjendje te rregell osht

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 17:36 ,

Merceses B class 2006 dizell 7999 ero

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim