Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CE 300

07 Korr 12:47 ,

Mercedes Benz 300CE

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 15:52 ,

Shitet kombi sprinter 314

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 18:00 ,

Mercedes CE 300

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 12:18 ,

kombi 209 3.0 dizell RKS-

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 18:35 ,

Shes Mercedes Benz 1980

6 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 00:43 ,

U shit...

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 12:25 ,

Mercedes Benz CE 280

22 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim