Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CL-Class

CL 160 , 2
CL 180 , 4
CL 200 , 4
CL 220 , 5
CL 230 , 2
CL 320 , 4
CL 500 , 10
CL 55 AMG , 8
CL 600 , 3
CL 63 AMG , 9
CL 65 AMG , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Nën 09:58 ,

Fellne

330 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 15:59 ,

Mercedez CL500

9 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 17:29 ,

Mercedes CL 500 dizel

4 550 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Sht 18:27 ,

Mercedes C200 Klas 2.0

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 11:31 ,

Shitet Mercedes 220 cdi

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 16:29 ,

shes

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 17:37 ,

mercedes

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 23:58 ,

shesh mersedesin boj edhe ndrrim

2 300 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Dhj 18:46 ,

Cl 63 Amg

35 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 17:30 ,

Traktor

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 14:31 ,

Mercedes C180 Dizel

2 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Tet 14:17 ,

U shit flm merjep

51 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 13:02 ,

⭕️TENDA TAVOLINA KARRIGE DEKORIM⭕️

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 21:11 ,

Benz2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 21:57 ,

Kamionet

2 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 17:27 ,

fellne.keskin me goma komplet urgjend .

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 11:40 ,

shitet

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Dhj 14:32 ,

MERCEDEZ BENZ CL500 ME LETRA RSK AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 11:35 ,

shitet cl 320

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 19:12 ,

Mercedes Benz cl55 AMG

18 995 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Korr 20:16 ,

Mercedes-Benz CL 600 VV12 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 21:27 ,

Mercedes Benz CL 63 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 20:02 ,

Mercedes-Benz CL 63 AMG

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 21:05 ,

MERCEDES BENZ 210 CDI PA DOGAN

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 11:04 ,

Mercedes CL amg FULL coupe

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 17:58 ,

mercedes vito

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 16:28 ,

Shitet MERCEDES 5.5 AMG FULL EXTRA

29 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Tet 15:27 ,

Mercedes c clas 180 benzin

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 13:45 ,

Blejm tgjitha llojet e veturav pa dogan 049488191

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Sht 21:54 ,

Mercedes benz

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 21:38 ,

Shese vetur mercdes

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 08:20 ,

Shitet mercedes-benz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:33 ,

Mercedes CL600

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 12:45 ,

AUTO KUSHTRIMI BLEJM GJITHA LLOJET E VETURAV 24/h

40 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 15:55 ,

Shitet Mercedes

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 18:57 ,

Shitet vetura

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 09:20 ,

Shitet mercedesi

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 20:34 ,

mersedes cls

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 22:07 ,

Mercedes CL 63 benzin -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 20:39 ,

shes mercedes sprinter308

3 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 17:52 ,

Shitet ose ndërrohet makina Mercedes-Benz CL 500

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 10:16 ,

shitet mercedes

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 22:05 ,

Mercedes pa Doganë

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Korr 12:42 ,

Mercedes CL500 -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 18:19 ,

Shes kombi mercedes vita

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 16:14 ,

Zbritje Zbritje urgjent shes dru

90 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 18:43 ,

Shes Mercedes 2.0 diesel

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 10:38 ,

mercedes benz AMG

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 01:23 ,

Mercedes Benz CL500

8 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 23:54 ,

Mercedes c 220 cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione