Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CL 180

02 Shk 17:37 ,

mercedes

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Nën 14:31 ,

Mercedes C180 Dizel

2 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Tet 15:27 ,

Mercedes c clas 180 benzin

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Korr 22:05 ,

Mercedes pa Doganë

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim