Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CL 200

25 Tet 14:17 ,

U shit flm merjep

51 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 15:55 ,

Shitet Mercedes

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 18:43 ,

Shes Mercedes 2.0 diesel

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim