Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CL 230

22 Pri 21:05 ,

MERCEDES BENZ 210 CDI PA DOGAN

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Mar 17:58 ,

mercedes vito

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim