Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CL 500

09 Dhj 14:32 ,

MERCEDEZ BENZ CL500 ME LETRA RSK AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 11:04 ,

Mercedes CL amg FULL coupe

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 18:57 ,

Shitet vetura

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 09:20 ,

Shitet mercedesi

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 17:52 ,

Shitet ose ndërrohet makina Mercedes-Benz CL 500

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 12:42 ,

Mercedes CL500 -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 01:23 ,

Mercedes Benz CL500

8 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 13:37 ,

Mercedes CL 500 Daimler

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim