Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CL 55 AMG

23 Shk 16:29 ,

shes

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 17:30 ,

Traktor

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Dhj 11:40 ,

shitet

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Gush 19:12 ,

Mercedes Benz cl55 AMG

18 995 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Nën 16:28 ,

Shitet MERCEDES 5.5 AMG FULL EXTRA

29 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Sht 13:45 ,

Blejm tgjitha llojet e veturav pa dogan 049488191

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Gush 21:38 ,

Shese vetur mercdes

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 20:39 ,

shes mercedes sprinter308

3 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim