Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CL 65 AMG

28 Maj 21:11 ,

Benz2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 10:38 ,

mercedes benz AMG

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 12:18 ,

autobus

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim