Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA-Class

04 Gush 19:02 ,

Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014

19 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Gush 08:22 ,

Mercedes CLA 200 CDI Viti 2014 (RKS)

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Gush 16:36 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full90.000Km

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Korr 12:05 ,

Shes Mercedes Cla

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 12:05 ,

Shes asht Gjenje te mir AMG

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 14:44 ,

Mercedes cla 180 AMG i Doganuar

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Qer 20:28 ,

Mercedes Benz CLA 220 CDI 2014

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 11:01 ,

Mercedes vito urgjent

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 00:36 ,

Shes gomat 225/40/18

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 23:58 ,

Mercedes cla 220 -16

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Dhj 20:03 ,

Mercedes Benz CLA 220 AMG LINE

26 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Dhj 11:58 ,

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 14:14 ,

MERCEDES CLA 200 CDI RKS FULL - 15

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Nën 16:16 ,

Mercedes

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Tet 19:38 ,

Mercedess Benz CLA1.6

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Tet 12:29 ,

Kombi sprinter

3 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 22:20 ,

mercedes benz cla200 AMG LINE

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 11:48 ,

Mercedes-Benz 220 DCT AMG - Line (2014)

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 17:41 ,

Mercedes Benz cla- AMG.

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Pri 17:20 ,

Shes Mercedes Benz CLA - AMG

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Jan 20:02 ,

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 15:22 ,

Blejm vetura ...me targa vendore dhe te Huaja...

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 12:34 ,

Mercdes cla amg

24 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 14:47 ,

Mercedes-Benz CLA220 cdi

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 17:36 ,

MERCEDES-BENZ CLA 220CDI

28 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 15:29 ,

Mercedes-Benz CLA 220cdi

28 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 12:27 ,

Mercedes-Benz CLA 220 cdi

28 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 10:01 ,

Mercedes CLA 1.8 / 2018

35 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 23:32 ,

Mercedes Benz CLA 200 Urban

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 14:00 ,

SHITET CLA AMG LINE 50,000km ne TIRANE

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Qer 19:29 ,

Mercedes

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 19:14 ,

Mercedes cla 180 amg disel

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 11:24 ,

MERCEDES-BENZ CLA 220 CDI AMG-Line 2013

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Dhj 13:55 ,

mercedes vito

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 18:02 ,

Shkëlqyer dhe Shumë i zoti MERCEDES CLA 220 CDi

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 16:16 ,

Mercedes-Benz Cla 220 viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Shk 18:40 ,

Mercedes benz cla 200

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 12:31 ,

Mercedes CLA 220

29 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Sht 12:23 ,

shes emellin2001

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Korr 00:47 ,

Shes mercedes

2 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim