Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA 180

Sot 11:01 ,

Mercedes vito urgjent

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:02 ,

Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014

19 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Maj 00:36 ,

Shes gomat 225/40/18

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 19:07 ,

Mercedes cla 180 AMG i Doganuar

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Tet 19:38 ,

Mercedess Benz CLA1.6

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Pri 17:41 ,

Mercedes Benz cla- AMG.

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Sht 10:01 ,

Mercedes CLA 1.8 / 2018

35 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 19:14 ,

Mercedes cla 180 amg disel

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim