Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA 180 Shooting Brake

14 Tet 12:29 ,

Kombi sprinter

3 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim