Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA 200 Shooting Brake

19 Jan 23:58 ,

Mercedes cla 220 -16

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim