Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA 250

Dje 17:20 ,

Mercedes-BenzCLA250D-90000KM-2015BLACK EDITIONFULL

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Nën 16:16 ,

Mercedes

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Tet 14:47 ,

Mercedes-Benz CLA220 cdi

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 17:36 ,

MERCEDES-BENZ CLA 220CDI

28 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 15:29 ,

Mercedes-Benz CLA 220cdi

28 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 12:27 ,

Mercedes-Benz CLA 220 cdi

28 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 19:29 ,

Mercedes

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Jan 11:24 ,

MERCEDES-BENZ CLA 220 CDI AMG-Line 2013

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Dhj 18:02 ,

Shkëlqyer dhe Shumë i zoti MERCEDES CLA 220 CDi

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 16:16 ,

Mercedes-Benz Cla 220 viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Sht 12:23 ,

shes emellin2001

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim