Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA 250 Shootig Brake

22 Sht 11:48 ,

Mercedes-Benz 220 DCT AMG - Line (2014)

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim