Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA 250

06 Dhj 18:02 ,

Shkëlqyer dhe Shumë i zoti MERCEDES CLA 220 CDi

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim