Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA 45 AMG

14 Tet 12:34 ,

Mercdes cla amg

24 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 13:55 ,

mercedes vito

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim