Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA 45 AMG Shooting Brake

21 Jan 15:22 ,

Blejm vetura ...me targa vendore dhe te Huaja...

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim