Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA-Class

CLA 180 , 1
CLA 200 , 1
CLA 250 , 1
15 Pri 17:41 ,

Mercedes Benz cla- AMG.

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Pri 17:20 ,

Shes Mercedes Benz CLA - AMG

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Dhj 18:02 ,

Shkëlqyer dhe Shumë i zoti MERCEDES CLA 220 CDi

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim