Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLC-Class

CLC 160 , 2
CLC 180 , 1
CLC 200 , 7
CLC 220 , 5
CLC 230 , 2
CLC 250 , 1
CLC 350 , 4
23 Maj 21:26 ,

shes mercdesin vito me munsi ndrrimi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 19:57 ,

Mercedes clc 200 cdi targa te anglies

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 23:48 ,

Mercedes

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 23:28 ,

Mercedes

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 07:54 ,

GLC

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Nën 20:10 ,

Cla 2019 amg paket

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 23:53 ,

Kamion

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 09:32 ,

Mercedes CL - C 200 Kompresor

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 19:57 ,

Mercedes-Benz CLA 200 CLA class Kamera

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 16:16 ,

Shitet Mercedesi CLC 220 Full Ekstra

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 11:23 ,

Mercedes spirnter me tabela CH

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 08:39 ,

goma 16c

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 22:26 ,

Vetura e sapoardhure nga Zvicrra

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 01:35 ,

shiten fellnet urgjent

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 21:35 ,

2017 Mercedes-Benz CLS-Class CLS63 AMG-«

100 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
21 Shk 14:00 ,

shitet URGJENT! qmimi i diskutueshem

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 13:13 ,

Shes vetura kombi mercedes 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 20:34 ,

SHITET vetura mercedes-benz CLS-Class

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Nën 20:25 ,

SHES MERCEDES CLC 220 COUPE PANORAM

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 20:09 ,

mercedes 1.8b 2004 nga Ch

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 20:44 ,

Mercedes

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 12:39 ,

Mercedes CLK200 kompresor -98

4 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 21:23 ,

Shes Kamioneten Dizell DCI Viti 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Gush 09:39 ,

Mercedes ne shitje

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim