Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLS 250

04 Shk 06:51 ,

Mercedes CLS

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Jan 12:28 ,

Shes mercedes benz cls 250 dizel viti 2012 225ps

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Jan 19:23 ,

Fshisa te ardhura nga suedia

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim