Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLS 280

20 Tet 21:11 ,

Kombi

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 10:43 ,

Mercedes S

3 155 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 11:20 ,

Mercedes S

3 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim