Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLS 300

12 Jan 19:11 ,

Shitet marcedezi sipas marrveshjes

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 10:06 ,

mercedes benz

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 20:28 ,

Shitet Mercedes Benz

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim