Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLS 55 AMG

13 Korr 15:08 ,

Vetura ne shitje

65 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Korr 21:44 ,

Risi risi shitet mercedesi super makin

28 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 21:13 ,

MERCEDES

1 550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Korr 12:29 ,

CLS 55 AMG URGJENT

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 11:13 ,

CLS 55 AMG

12 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 17:33 ,

CLS 55 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 08:39 ,

Mercedes cls 500

12 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 20:47 ,

Mercedes benz cls 550

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 14:31 ,

Mercedes CLS 55 AMG -07

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Jan 09:13 ,

auto sallon 'MORINA'

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim