Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | E 240

23 Qer 12:19 ,

shitet mercedes e240

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 23:32 ,

Mercedes E class

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 03:54 ,

Shitet mercedes e240

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 18:11 ,

Mercedes benz E240

670 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 17:50 ,

E240 benzin automatik rks

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 12:35 ,

Mercedes e240

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 13:51 ,

Mercedes E240 Benzin i Regjistruar RKS -02

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 11:22 ,

Mercedes e 240

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 15:45 ,

e kllas

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 17:59 ,

mercedes benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 22:45 ,

Mercedes e class 240

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 22:05 ,

Mercedes-Benz Eclas

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 16:20 ,

Mercedez Benz E240 avangarde rks

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 18:14 ,

Shes Mercedes E240 Extra te Ruajtur

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 17:52 ,

shes mercedes e240 benzin

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:23 ,

Mercedes 240 benzin-plin fabrikisht

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 11:29 ,

Mercedez e class

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 14:51 ,

Mercedes t sapo ardhur nga CH

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 18:44 ,

Mercedes e240 i ardhur nga Ch

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Nën 19:12 ,

Mercedes E240

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Sht 11:56 ,

mersedes

2 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Sht 14:03 ,

mersedes

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Gush 08:22 ,

Shitet Mercedes Benz E240

1 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 20:48 ,

Mercedes E240 i sapo ardhur nga Ch

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Korr 13:02 ,

mersedes

2 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 10:43 ,

Mercedes E240 benzin -99

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 16:31 ,

Autobus

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 17:27 ,

MERCEDES E CLAS -99 e ardhur nga zvicrra

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 14:17 ,

Mercedes

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim