Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | G 55 AMG

03 Mar 20:18 ,

Shitet vetura per femi deri ne 10 vjet

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim