Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GL-Class

GL 320 , 50
GL 350 , 46
GL 420 , 8
GL 450 , 3
GL 55 AMG , 1
GL 63 AMG , 4
GLK 200 , 1
GLK 320 , 2
Dje 18:51 ,

Mercedes GL 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 ,

Mercedes benz GL 320 Bluetec

16 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 20:58 ,

MERCEDES GL 320 CDI, 4 MATIC, 7 ULESE, RKS

28 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 14:38 ,

Shes GL350 bluetec 2012 ponoran 7ulse veq dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:49 ,

GL 350 diesel

35 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 10:49 ,

Mercedes GL 350

35 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 10:48 ,

GL350 MAYBACH

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 09:09 ,

Mercedes GL 3.2 Cdi vp 2008 rks 5 muaj

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 23:12 ,

Shitet Mercedes GL 350 automatik Full opcion

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 10:33 ,

Mercedes-Benz GL 320 CDI 4Matic 7G - FULLY LOADED

15 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 15:53 ,

Mercedes GL350 7 ulse ponoram me dogan 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 03:12 ,

SHITET MERCEDES GL 350

35 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 15:22 ,

Mercedes-Benz GL 350 Blue Eficiensy

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 15:30 ,

U SHIT MERCEDES-BENZ GL 350 CDI BLUETEC FLM MERRJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 21:26 ,

Mercedes-Benz G-Class G63 AMG

47 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 15:12 ,

Mercedes-Benz GL 350 BlueTEC

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 11:56 ,

Mercedes GL 320

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 12:45 ,

MERCEDES GL350 BLUETEC I SAPO DOGANUAR VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 14:19 ,

Shes veturen mercedes-benz gl320..

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 17:46 ,

Mercedes Benz GL

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Jan 17:46 ,

Mercedes Benz GL

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Jan 08:17 ,

Mercedes Benz GL 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 18:32 ,

Mercedes Benz GL

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 10:19 ,

Shes GL350 bluetec 2013 ponoram 7ulse u shittt

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 19:53 ,

Mercedes Benz GL350

23 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Jan 14:38 ,

Shitet Mercedesi GL

21 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 15:00 ,

Mercedes GL320

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 12:23 ,

Mercedes GL 320 CDI

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 17:35 ,

Mercedes GL 350 Bluetec

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Dhj 19:03 ,

Goma t dimrit dhe fellne 19

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 15:52 ,

Mercedes benz gl 320

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 11:04 ,

Shes mercedes GL350 7 ulse ponoran me dogan u shit

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 11:36 ,

2016 Mercedes-Benz-GL-Class-AWD-GL550-4MATIC-EDIT

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Nën 13:42 ,

GLE 350d 4x4 NGA KANADAJA

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 21:03 ,

Shitet GL

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 13:04 ,

Mercedes Benz GL

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Nën 08:18 ,

SHITET GL350 Blutec i sapo doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 11:10 ,

shes mercedes GL350 2010 ponoram 7ulse veqme dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 00:42 ,

mercedes benz gl 350 bluetec 2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 01:08 ,

MERCEDSS GL 320 VITI 2007

31 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 21:43 ,

Shitet Mercedes-Benz CDI 2.7 Sprinter

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Gush 22:07 ,

Shitet MERCEDES Benz GL350 cdi Blutec

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 09:21 ,

Mercedes Gl 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 22:21 ,

Mercedes Benz Gl 420 Dizel 4Matic

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 20:32 ,

GL320

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 19:05 ,

Mercedes GL 350 CDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 11:23 ,

gjakov

13 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 10:55 ,

Vetura

13 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:21 ,

Mercedes benz GL 450

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:26 ,

Mercedes Benz GL 320 CDI 4Matic 7G - Fully loaded

17 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim