Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLA-Class

GLA 180 , 1
GLA 200 , 2
GLA 220 , 2
GLA 250 , 1
Dje 19:22 ,

Mercedes GLA 200(2.2)CDI 4 Matic ����

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 16:58 ,

SHITET MERCEDES GLA

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Qer 00:01 ,

Transport

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 12:47 ,

MERCEDES GLA

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 20:27 ,

Mercedes 250

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 05:25 ,

Mercedes Benz GLA 220 cdi AMG line

23 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Korr 01:30 ,

SHES MERCEDES BENZ AMG GLE 43 FULL EKSTRA

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 12:16 ,

Mercedes GLA 180 CDI Style BI-Xenon,Kamera

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim