Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLA 250

22 Pri 20:27 ,

Mercedes 250

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim