Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLC-Class

GLC 220 , 4
GLC 250 , 4
31 Maj 19:34 ,

Mercedes-Benz GLC250 d 12/2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 00:38 ,

Shitet Mercedes Benz GLC250d 4matic

31 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Shk 21:46 ,

Mercedes Vito 111

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 08:21 ,

Mercedes-Glc-220 4X4

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 12:05 ,

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic 9G AMG

45 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 15:40 ,

Mercedes benz GLC 250 2018

69 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 15:52 ,

Mercedes Benz GLC 250 4matic

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 19:58 ,

Mercedes GLC 220 cdi Full Extra

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim