Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLE-Class

Sot 05:42 ,

Mercedes-Benz GLC250d 12/2015

3 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:18 ,

Shitet Mercedes GLE AMG 350 Pa Dogan

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Maj 23:08 ,

Shitet

51 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Maj 02:31 ,

Mercedes-Benz

50 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 00:36 ,

Ndrroj Mercedes Benz GLE 350 me BANES

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 22:36 ,

Gle 350

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Pri 19:33 ,

Mercedes Gle

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Pri 19:33 ,

Mercedes Gle

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Pri 22:12 ,

Mercedes Gle 350

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Mar 20:10 ,

SHES MERCEDES GLE VITI 2015

49 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 12:30 ,

Toka-75 Ari ne Bardhosh-1500Euro Shperblim-Asistim

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 20:00 ,

Mercedes AMG

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Shk 11:13 ,

Mercedes GLE 300D

45 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Jan 23:30 ,

Mercedes GLE 450 AMG

75 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Jan 00:12 ,

shiten goma per gjipa

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Nën 13:30 ,

GLE COUPE 350d 2016 NGA KANADAJA

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Nën 17:56 ,

Shes mercedes GLE 350 d AMG line

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Korr 16:23 ,

Shitet Mercedes GLE 6.3 AMG-S V8 BITURBO

80 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Korr 02:19 ,

Mercedes GLE 350d AMG Line 2019

77 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:20 ,

Mercedes GLE 350 d AMG paket 2019

58 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 14:08 ,

Mercedes GLE 350 d Coupe AMG paket 2018

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 18:09 ,

Mercedes gle coupe 350d amgline 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Korr 19:58 ,

Mercedes GLE AMG 350

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Mar 18:05 ,

Mercedes Gle

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Mar 10:53 ,

Mercedes Gle Coupe Amg Line 350

85 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Mar 22:50 ,

Mercedes benz GLE 350 4matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 22:37 ,

Mercedes 8:14 kiperr kran me dogan pagun

11 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 19:24 ,

KOMBI MERCEDES BENZ SHITET URGJEND

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 08:17 ,

Mercedes Gle 350 cdi 2x amg 4matik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim