Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLE 450 AMG

02 Sht 12:02 ,

Mercedes jeep 450 Amg

74 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 10:12 ,

2017 Mercedes-Benz GLE-Class GLE AMG 43 4MATIC

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Jan 23:30 ,

Mercedes GLE 450 AMG

75 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim