Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLE 63 AMG

01 Jan 00:12 ,

shiten goma per gjipa

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Korr 16:23 ,

Shitet Mercedes GLE 6.3 AMG-S V8 BITURBO

80 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim