Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLK 350

Dje 09:12 ,

Mercedes Benz GLK 350 CDI - 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 11:55 ,

mercedes benz glk 350 amg line

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Qer 18:24 ,

Shitet per super cmim Glk 350 mercedes (urgjent).

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 17:28 ,

Mercedes beny Glk 350

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 17:19 ,

Mercedes benz GLK350

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Nën 19:09 ,

Mercedes-Benz GLK 350 CDI

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Sht 12:35 ,

Mercedes benz GLK 350

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 09:16 ,

Mercedes

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 21:47 ,

Mercedes 212

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim