Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLS-Class

GLS 350 , 1
GLS 400 , 1
GLS 500 , 1
GLS 63 , 1
31 Maj 21:15 ,

2017 Mercedes-Benz GL-Class AMG GLS 63 AWD 4MATIC

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Dhj 20:16 ,

Mercedes benz GLS 350 d

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Gush 07:22 ,

Mercedes 512 NDRRIM ME VETUR

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:16 ,

Fati

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim