Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLS 63

07 Gush 00:40 ,

2017 Mercedes-Benz GL-Class AMG GLS 63 AWD 4MATIC

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim