Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | MB 100

22 Maj 09:40 ,

SHES KOMBI PER PJES MB-100 per pjesssss

390 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 02:56 ,

Mercedes MB 100 dizel

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 11:30 ,

kombi

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 12:30 ,

shes kamjonet mercedes

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 10:31 ,

Shesh Kombin MB 100 ne gjendje te rregullt

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 11:55 ,

I Shitur nga Auto NoKi

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 11:55 ,

I Shitur nga Auto NoKi

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 17:43 ,

Kombi

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 17:53 ,

shitet dhe ndrrohet

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 13:57 ,

Shitet kamioni mercedes-benz MB100

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 15:37 ,

Shes Mercedes MB100

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 14:22 ,

Shes Mercedes MB100

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 17:01 ,

Mercedes mb 100 d

1 150 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 19:38 ,

Mercedes MB100

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 19:50 ,

Mercedes Mb100 frigo

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 19:32 ,

kombi

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 10:32 ,

Mecedes MB100

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 22:31 ,

Mercedes Benz MB100

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Gush 10:03 ,

sheitet

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Korr 21:06 ,

Shes Kombi mercedes MB100

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 14:21 ,

Kamioneta shitet

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 21:29 ,

Kombi mb

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 23:54 ,

Shitet Imbis Kombi mb100

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 17:26 ,

Kombi

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 15:23 ,

mercedes MB100

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 12:21 ,

Mercedess mb100

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 18:51 ,

Unshit e gzoft pronari

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 20:22 ,

MB100

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 18:15 ,

Kamionet

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 08:11 ,

Shitet

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 11:09 ,

Shes kombi MB100

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 00:21 ,

Shes Kombi MB 100

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 09:47 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 21:01 ,

Mercedes Benz MB100

600 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 10:12 ,

Kamioneta mercedes mb100

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Jan 10:12 ,

shitet kamioneta mercedes mb100

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Jan 00:38 ,

Shitet mb 100 viti 93

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 14:32 ,

Shitet kombi Mercedes MB100

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 22:11 ,

Mb 100

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 13:04 ,

Mb 100

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Nën 18:19 ,

Kombi Mercedes Benz

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Nën 15:32 ,

Fugon mercedes benzMb100

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 19:26 ,

Mercedes benz MB100

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 18:07 ,

shese mercedese MB100 D-L

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Tet 21:09 ,

Mercede Mb100

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 19:09 ,

Shes Kombin

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 19:01 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 09:22 ,

Mercedes MB100

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Sht 09:13 ,

Mercedes MB100

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Sht 01:12 ,

Mercedes

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim